Mumin originalillustration av Harald Sonesson

478842

MUMIN - HARALD SONESSON (född 1942), originalillustration: Mumintrollet fyller år, signerad Harald Sonesson, akvarell och tusch, ca 18x27 cm

I passepartout (passepartout med märken), oramad.

Rum 9, Vagga 2

Budhistorik (23 bud)
3434850
3 200
3434848
3432293
2 800
3434847
2 800
3432293
2 600

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.