Skulptur marmor 1870-tal

Föregående | Översikt | Nästa

478841

SKULPTUR, marmor, 1870-tal, Italien, signerad "Prof Demetrio Carusi Carrara 1874", höjd ca 92 cm

Obetydligt slitage

Konst, Skulpturer

Rum 5

478841 - Skulptur marmor 1870-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Skulptur marmor 1870-tal

Budhistorik (7 bud)
3414752
5 000
3414751
3413380
3412985
3412773

3 dagar kvar
Avslutas: 2017-08-20 kl 19:51
AKTUELLT BUD SEK:
5 000
Utropspris SEK:
20 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer