Humidor

478839

HUMIDOR med inredning och attribut, fanerad med intarsia, höjd 18,5,x38,5x26 cm

Nagg

Diverse

Monter 3

Humidor

Budhistorik (18 bud)
3426887
1 700
3426706
1 600
3426886
3426706
1 400
3426885
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.