Pelle Svanslös originalillustrationer

478836

PELLE SVANSLÖS - HARALD SONESSON, (född 1942), (3), originalillustrationer: Pelle Svanslös på promenad, Pelle Svanslös med ungar samt Måns med Bill och Bull, signerade Harald Sonesson, akvarell och tusch, ca
17,5x22,5, 19,5x25,5 samt 18x18,5 cm

Samtliga i passepartout, oramade.

Rum 9, Vagga 2

Budhistorik (11 bud)
3433543
2 800
3435364
2 600
3433543
3435363
3433543
1 400

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.