Natan Gutman oljemålning

478835

NATAN GUTMAN (1914-1990): Bergsby, signerad N. Gutman, olja på pannå, ca 38,5x46 cm

Natan Gutman oljemålning

Budhistorik (6 bud)
3424208
3428750
3424208
3428748
750
3424208
500

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.