Axel Olson blyerts och akvarell

478834

AXEL OLSON (1899-1986): Stilleben, signerad och daterad Axel Olson -47, blyerts och akvarell, 37x40,5 cm

Gulnad

Fack 23

Budhistorik (8 bud)
3427578
3427575
1 800
3427573
3427572
1 300
3427567

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.