Natan Gutman oljemålning

478833

NATAN GUTMAN (1914-1990): Damer på parkbänk, signerad N. Gutman, olja på pannå, ca 33x41 cm

Fack 27

Natan Gutman oljemålning

Budhistorik (5 bud)
3430265
600
3429822
550
3429746
500
3426665
450
3419912

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.