Börje Hedlund oljemålning

478832

BÖRJE HEDLUND (1909-2005): Tekannan, signerad Hedlund, olja på pannå, ca 22 x 16 cm

Börje Hedlund oljemålning

Budhistorik (21 bud)
3422367
1 600
3422373
3422367
1 400
3422371
1 300
3422367

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.