David Engström objekt

478831

DAVID ENGSTRÖM (1933-2004): Ansikte, objekt/målning, signerad D.E. blandteknik med applikationer på pannå, 36x28x4 cm, med dedikation på baksidan: "Gåva till taxi i Lekan (Leksand?) från David Engström 1989.

Krackely, sprickor, smuts

Konst, Skulpturer

Fack 32

David Engström objekt

Budhistorik (1 bud)

3423808
2017-08-21 11:42:37

2017-08-25 kl 17:12
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.