Axel Olson färglitografi

478830

AXEL OLSON (1899-1986): Komposition, signerad Axel Olson, 73/140, färglitografi, I. 19x32, S. 39x50 cm

Fack 20

Axel Olson färglitografi
Budhistorik (7 bud)
3427589
1 300
3427548
3427548
3427588
3427548
700

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.