Willem de Geer oljemålning

478829

WILLEM DE GEER (1927-84) motiv med väderkvarn, signerad och daterad -59, olja på duk, ca 97 x 85 cm.

Konst, Äldre måleri

Fack 36

Willem de Geer oljemålning

Budhistorik (1 bud)

3424383
2017-08-21 19:45:40

2017-08-21 kl 19:48
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.