Börje Hedlund oljemålning

478827

BÖRJE HEDLUND (1909-2005): Kvinna med gult parasoll, signerad Hedlund, Börje Hedlund á tergo, olja på pannå, ca 22x16 cm

Börje Hedlund oljemålning

Budhistorik (17 bud)
3423226
2 600
3422181
2 400
3422181
1 400
3421438
1 300
3413475

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.