Stina Haag-Nilsson Oljemålning

478826

STINA HAAG-NILSSON (1900-tal): Blomsterstilleben, signerad Stina Haag, olja på pannå, ca 26x22 cm

Rum 5

Budhistorik (12 bud)
3430957
3430852
750
3430600
700
3430851
700
3430600
650

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.