Börje Hedlund oljemålning

478825

BÖRJE HEDLUND (1909-2005): Stockholmsvy, signerad Hedlund, olja på duk, ca 27,5x35,5 cm

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Börje Hedlund oljemålning

Budhistorik (13 bud)
3423160
850
3423127
3422484
750
3423123
700
3422484
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.