Porträtt

478823

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/190-tal): porträtt, 2 st, dam och herre, osignerade, olja på duk, ca 60x50 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 22

Porträtt

Budhistorik (14 bud)
3422679
1 300
3422550
3422366
3422363
950
3421401
850

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.