Börje Hedlund oljemålning

478822

BÖRJE HEDLUND (1909-2005): Stilleben med äpplen, signerad Hedlund, olja på duk, ca 22 x 27 cm

Börje Hedlund oljemålning

Budhistorik (21 bud)
3423169
1 800
3423161
1 700
3423161
1 400
3423164
1 300
3423161

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.