Erik Olson färglitografi

478821

ERIK OLSON (1901-1986): Komposition, signerad och daterad Erik Olson 1980, 46/199, färglitografi, I. 26x19,5 cm.

Fack 20

Erik Olson färglitografi
Budhistorik (22 bud)
3427342
3427341
3427339
1 900
3427339
1 800
3427337
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.