Iulia Cândea Daradici oljemålning

478819

IULIA CÂNDEA DARADICI (Rumänien, född 1955): Stilleben på bord, signerad I. Cândea, olja på pannå, ca 47x33 cm

Krackelyrer, färgbortfall, ramskador

Rum 4

Budhistorik (8 bud)
3430515
3427667
3430514
3427667
650
3430513
600

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.