Esaias Thorén färglitografi

478818

ESAIAS THORÉN (1901-1981): Komposition med snäcka, signerad och daterad Esaias Thoren -80, numrerad 46/199 färglitografi, I.16,5x24,5 cm

Fack 14

Esaias Thorén färglitografi
Budhistorik (3 bud)

3426903
3426468
3426468

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.