Carl Wilhelmson etsning

478816

CARL WILHELMSON (1866-1928): Motiv med båtar, monogramsignerad och daterad 1920 i trycket, etsning, ca 8,5x7,5 cm

Fack 2

Carl Wilhelmson etsning

Budhistorik (6 bud)
3430271
650
3430808
600
3430271
550
3428415
500
3430270
500

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.