Bror Hillgren oljemålning

478815

BROR HILLGREN (1881-1955): Porträtt av äldre kvinna, signerad B Hillgren, olja på duk, ca 50x60 cm

Duk med lagning, delvis dubblerad

Fack 11

Bror Hillgren oljemålning

Budhistorik (3 bud)

3412403
3412202
3412146

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.