Ralph Bergholtz oljemålning

478813

RALPH BERGHOLTZ (1908-1988), ålandskap, signerad R Bergholtz, olja på pannå, ca 33 x 41 cm

Fack 21

Ralph Bergholtz oljemålning

Budhistorik (11 bud)
3423186
3423182
750
3423185
700
3423182
650
3423183
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.