Zoia Krukowskaja Lagerkrans olja

478811

ZOIA KRUKOWSKAJA LAGERKRANS (1903-1999): Porträtt av flicka, signerad Zoia, olja på pannå, 45x38 cm

Smärre färgbortfall

Fack 28

Budhistorik (1 bud)

3420892
2017-08-19 13:08:18

2017-08-23 kl 15:00
Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.