Anton Genberg oljemålning

478809

ANTON GENBERG (1862-1939): Motiv från Nordingrå, signerad A. Genberg 1911, olja på duk, ca 60x80 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 16

Anton Genberg oljemålning

Budhistorik (15 bud)
3422732
3422731
2 600
3422730
2 400
3422728
3422727

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.