Axel Lindman oljemålning

478808

AXEL LINDMAN (1848-1930): Grönt sommarlandskap, signerad och daterad Axel Lindman 1907, olja på pannå, ca 36x45 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 23

Axel Lindman oljemålning

Budhistorik (2 bud)

3422733
550
3415077
500

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.