Målning hästar

478807

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal) Motiv med hästar, osignerad, olja på duk uppfodrad på pannå, ramad bakom glas, ca 32x44 cm

Duk med skador, uppfodrad, krackelyr

Konst, Äldre måleri

Fack 30

Målning hästar
Budhistorik (6 bud)
3422315
3422313
900
3422312
450
3421936
3420282

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.