Kandelabrar nysilver

478806

KANDELABRAR, 1 par, 1800-/1900-tal, nysilver, för 5 ljus vardera

Slitage, en ljusarm med lagning, en ljushållare med skada/spricka

Belysning, Bordslampor

Kandelabrar nysilver

Budhistorik (22 bud)
3420852
1 600
3420468
3419748
1 400
3419525
1 300
3419424

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.