Waldemar Sjölander

478805

WALDEMAR SJÖLANDER, (1906-1988): Kvinna i dörröppning, signerad och daterad Wald. Sjölander 1947 Guadalajara, akvarell, ca 63x48 cm

Tavelvagn 1

Waldemar Sjölander

Budhistorik (1 bud)

3424188
2017-08-21 17:26:15

2017-08-21 kl 19:36
Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.