Gunnar Nordström oljemålning

478804

GUNNAR NORDSTRÖM (född 1921): Komposition, signerad G Nordström, olja på duk, 50x49 cm

Rum 5

Gunnar Nordström oljemålning

Budhistorik (4 bud)

3424102
700
3424095
600
3424082
500
3422917

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.