Inger Rydén oljemålning

478801

INGER RYDÉN (född 1944): "Ödeväg", signerad och daterad Inger Ryden -73, olja på duk, ca 80 x 100 cm

Fack 27

Inger Rydén oljemålning

Budhistorik (10 bud)
3423263
1 700
3423254
1 600
3423248
3423244
1 400
3423215
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.