Relief Nike

478800

RELIEF, 1900-tal, gips, Nike, avgjutning efter relief funnen vid Niketemplet, ca 100x55 cm

Visst slitage

Diverse

Relief Nike

Budhistorik (6 bud)
3414938
3414936
850
3414622
3414618
600
3413925

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.