Oscar Bergman akvarell

478799

OSKAR BERGMAN (1879-1963): "Påskmorgon i Grasse", signerad och daterad Oskar Bergman 1950, akvarell, ca 23x29 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Oscar Bergman akvarell

Budhistorik (23 bud)
3423017
1 700
3423015
1 600
3423016
3423015
1 400
3423014
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.