Cigarettetui i silver

478793

CIGARETTETUI, silver, 1800-talets slut, Ryssland, niello, invändigt förgylld, 12x7,5 cm

Förgyllning med slitage

Silver

Monter 12

Cigarettetui i silver

Budhistorik (10 bud)
3422866
3414655
3422865
3414655
3415628
950

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.