Stringhylla med 3 plan

478792

NILS & KAJSA STRINNING, "String", hylla, uppsättning bestående av 6 gavlar samt 6 hyllplan, längd gavlar ca 50 resp. 76 cm

Bruksslitage, repor, gulnad

Möbler, Hyllor, Design

Hylla 2

Stringhylla med 3 plan

Budhistorik (12 bud)
3413242
850
3421058
3413242
750
3420258
700
3413242
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.