Piedestaler i form av kolonner

Föregående | Översikt | Nästa

478789

PIEDESTALER, 1 par, 18/1900-tal, kolonnformade, träskuren dekor, marmorerade och kannelerade, kvadratiskt fundament, höjd ca 85, 50x50 cm

Slitage, skavmärken

Möbler, Övriga möbler

Rum 3

478789 - Piedestaler i form av kolonner
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (6 bud)
3417365
3417222
550
3416820
500
3414725
3412272

3 dagar kvar
Avslutas: 2017-08-20 kl 20:54
AKTUELLT BUD SEK:
Utropspris SEK:
10 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer