Bokhylla Nordiska Kompaniet

478786

NORDISKA KOMPANIET, bokhylla, 3 sektioner, 1900-talets mitt, underskåp med dörrar, överskåp med hyllplan, nermonterbart system, höjd ca 110, bredd 3x95 cm

Bruksslitage, vissa skador

Möbler, Hyllor, Design

Rum 9

Bokhylla Nordiska Kompaniet

Budhistorik (5 bud)
3422054
500
3422052
450
3420563
3420560
3418001

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.