Spegel 1800-tal

478784

SPEGEL, 1800-tal, bemålad, förgyllda detaljer, originalglas, med dekor av lyra samt växtelement, ca 59x30 cm

Delvis renoverad, spegelglas med åldersfläckar

Speglar

Rum 12

Spegel 1800-tal

Budhistorik (7 bud)
3422172
950
3417566
900
3417566
500
3422032
450
3417566

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.