tillskriven Jean Albert Gorin olja på pannå

478783

JEAN ALBERT GORIN (Frankrike 1899-1981), tillskriven: Man med fiol, signerad J.G., olja på pannå, 30,5x25 cm

Smärre färgbortfall

Monter 26

Budhistorik (14 bud)
3422954
6 200
3422617
6 000
3413725
5 800
3417911
5 800
3413725
5 600

Slutpris SEK:
6 200
624 EUR, 709 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.