Jules Bertrand Gélibert olja

478782

JULES BERTRAND GÉLIBERT (Frankrike 1834-1916): Porträtt av hunden Toddy, signerad och daterad Jules B. Gélibert 1894, olja på duk, 32,5x41 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Jules Bertrand Gélibert olja

Budhistorik (12 bud)
3419239
2 400
3419234
3416787
3415582
1 800
3415421
1 700

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.