Spegel

478780

SPEGEL, 1900-tal, förgylld, fasettslipat glas, 130x43 cm cm

Speglar

Rum 2

Spegel

Budhistorik (17 bud)
3422269
3422278
950
3422269
900
3422266
850
3422258

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.