Carl Ryd oljemålning

478777

CARL RYD (1883-1958): "Porträtt av hustrun Karin", signerad C. Ryd, olja på duk, ca 44x51 cm

Rum 5

Carl Ryd oljemålning

Budhistorik (4 bud)

3422641
2 600
3422640
2 400
3412554
3412540

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.