Corneille färglitografi

478776

CORNEILLE (Holland, 1922-2010): Figurkomposition, signerad Corneille 81, 54/200, färglitografi, ca 63x49 cm

Fack 21

Corneille färglitografi
Budhistorik (17 bud)
3422184
1 300
3421791
3422183
3421791
3420683

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.