Gunghäst

478773

GUNGHÄST, 1900-talets början, bemålat trä, man och svans av tagel, höjd ca 75, 28x116 cm

Åldersrelaterat slitage, färgbortfall, sliten man och svans

Leksaker, Diverse

Rum 12

Gunghäst

Budhistorik (13 bud)
3422594
1 400
3422556
1 300
3419066
3419065
3419064

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.