Bordslampor 1970-tal

478772

BORDSLAMPOR, 1970-tal, mässing och plast i jakarandaimitation, höjd ca 40 cm

Bruksslitage

Belysning, Bordslampor

Rum 7

Bordslampor 1970-tal
Budhistorik (1 bud)

3412207
2017-08-13 08:24:16

2017-08-20 kl 14:40
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.