Jorgo Krallis oljemålning Sommar

478771

JORGO KRALLIS (f 1937): Strandbild, signerad Crallis, olja på duk, ca 14x15 cm

Budhistorik (9 bud)
3421857
750
3412228
700
3420475
700
3412228
550
3420474
500

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.