Oidentifierad konstnär stadsmotiv

478768

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Stadsmotiv, otydligt signerad Oehler 1917, olja på duk, ca 71x50 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 18

Budhistorik (3 bud)

3422918
3418812
3414171

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.