Åke Axelsson matgrupp för Gärsnäs

478753

ÅKE AXELSSON, matgrupp, 6 dlr, 1900-talets andra hälft, Gärsnäs, bestående av: matbord, 5 stolar modell 217, stomme i bok, sits i mörkbrunt läder, etikettmärkta, bordets höjd 68, diameter 110, sitthöjd 45 cm

Bruksslitage, fläckar, en stol med tryckskada, en stol med spricka

Möbler, Matsalsmöbler

Rum 6

Budhistorik (20 bud)
3422463
1 300
3422462
3422458
3422457
3422455
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.