John Ostved olja på papper Elvis

478746

JOHN OSTVED (född 1957), Elvis, förlaga till litografin, signerad J. Ostved Unique, olja på papper, bildyta ca 83x70 cm

Budhistorik (12 bud)
3426719
3426370
3426370
850
3426342
3426342
750

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.