John Ostved Dean Martin

478745

JOHN OSTVED (född 1957): Dean Martin, signerad och daterad J Ostved 2010, Unique, akryl på silkscreen, bildyta ca 70x52 cm

Rum 9, Vagga 1

John Ostved Dean Martin
Budhistorik (5 bud)
3424736
500
3424997
450
3424736
3423650
3423188

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.