John Ostved night light painting

478744

JOHN OSTVED (född 1957): "Mr White", night light painting, signerad och daterad J Ostved 2008, Unique, akryl på silkscreen, bildyta ca 66x51 cm

Rum 9, Vagga 1

Budhistorik (17 bud)
3423787
1 300
3423594
3423786
3423594
3423668

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.